Agents of S.H.I.E.L.D 3. sezon 8. bölüm izle

Vegabet
Vegabet
Sinema Modu
Daha sonra izle
Beğendim
Beğenmedim

Bölüm hakkında ne dediler?

 1. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @dasdasdadasdas;

  Ward artık aşırı sıktı gerçekten ölmesigerekiyor artık. zaten bu kdar uzun süre ölmemesi de bir garip altı üstü inansın be kardeşim bu kadar da kedi canlı olunur mu

 2. @LuckyMember;

  hail haydo :P yine nerden çıkacak derken çıktı yine biyerden logosuna tükürdüklerim :))

 3. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @entrophy;


  arkadaşlar ilginç bir ayrıntı yakaladım sanırım hafiften iluminati örgütüne döndürdüler sanki. şimdi ilimunatinin simgelerinden biri boynuzlu bephomet figürü. resimlerde belli oluyor. ters çevirinde ahtapot oldu. iluminati de deccal gelecek diye bekleniyor. burada da o gezegenden üstün bir yaratık. valla yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar. ayrıca dizi çok güzeldi muhteşeme döndü.

 4. @onemarch;

  geçen bölüm yazdığımı geri alıyorum. senaristleri tebrik ediyorum. bu bölüme kadar iki farklı olay vardı ve şimdi ikisini tamamen birleştirdiler.

 5. @Gizem77;

  her ne dönerse coulson in her zaman bir planı olmasına bayılıyorum! Adamımsın :D

 6. @begumutluer;

  öööff ne bölümdü bee

 7. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @Nazenin;

  Naptınız siz ya o.O
  Hydra ya tamamen yeni bir boyut kazandırdılar. Yani Hydranın kurulmasındaki tüm amaç başka bir evrendeki bir uzaylıyı kurtarmak mıymış? Hydra aslında o uzaylının ordusunu oluşturacak inhumanları bulup yetiştirmek için mi kurulmuş?
  Wardun da dediği gibi, sindirmek biraz zaman alacak...
  Bu arada
  Rosalind her şeyden habersiz miydi yani bunca zamandır? Kendimi bayağı inandırmıştım onun kötü biri olduğuna

Agents of S.H.I.E.L.D 3. sezon 8. bölüm izle,Agents of S.H.I.E.L.D 3. sezon 8. Yeni Bölümünü Dizist Farkıyla 720p Full HD kalitede, Türkçe Altyazılı dil seçenekleriyle, Donmadan tek parça izleyebilirsiniz, Son bölümü izlemek için doğru yerdesiniz.
×
(Wk05) Amazing Spider-Man, Vol. 5 #14A - Preorder 30Th Jan | Elegant Black Buckle Stiletto Heels | Apelles Entertainment