Lost 3. sezon 8. bölüm izle

Vegabet
Vegabet
Sinema Modu
Daha sonra izle
Lost 3. sezon 8. bölüm Flashes Before Your Eyes
Beğendim
Beğenmedim

Bölüm hakkında ne dediler?

 1. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @marduk01;

  Bu bölüm süper En ilginç hayatlardan birisi de Desmond un hayatı Yaşadıkları çok acaip Bu Bölüm kafam oldukça karıştı.. resmen devreler yandı..

  Bundan sonrası Dizinin içeriği.. Desmont Anahtarı çevirdikten sonra Adanın yaymış olduğu manyetik alana en çok maruz kalan kişi oldu .

  Adam resmen Önceki hayatı ile ada hayatının karıştırmaya başladı.. hangisini önce yaşadı hangisini sonra resmen koptu..

  Ada dan önceki hayatında bir Binadan çıktıktan sonra Adadaki charlie yi caddede gitar çalarken görüyor Ama Adadaki kişilerin önceki hayatlarındaki karşılaşmalardan farklı olarak Desmont Onu adadan tanıtığını söylüyor .

  Yani adam geçmişe dönüyor o zaman tanımadığı caharli yi orada tanıyor sonra yağmur yağacak diyor yağıyor Çünkü adam bunları önceden yaşamış oluyor

  Ayrıca sevgilisine yüzük almak için girdiği dükkandaki kadın çok esrarengiz Adamın tüm yaşadıklarını bir bir Desmond un kendisine anlatıyor.. Önümüdeki Bölümlerde Desmont un yapacaklarını merak ediyorum ..umarım erken ölmez.

Lost 3. sezon 8. bölüm izle,Lost 3. sezon 8. Yeni Bölümünü Dizist Farkıyla 720p Full HD kalitede, Türkçe Altyazılı dil seçenekleriyle, Donmadan tek parça izleyebilirsiniz, Son bölümü izlemek için doğru yerdesiniz.
×
plex media server apple tv | Kumo Desu ga, Nani ka? | Richard Long