True Detective 1. sezon 5. bölüm izle

Vegabet
Vegabet
Sinema Modu
Daha sonra izle
True Detective 1. sezon 5. bölüm The Secret Fate of All Life
Beğendim
Beğenmedim

Bölüm hakkında ne dediler?

 1. @bahar (Misafir)

  Olayla ilgili adamların hepsinin ismini akılda tutmak zor böyle oluncada arada anlamak güçleşiyor. Ayrıca Rustı hedef göstermelerine şaşırdım, kafam karışmadı değil. Umarım diğer bölümler daha açıklayıcı olur.

 2. @wonderful;

  Vee kafası gittikçe karışıyordu...

 3. @FANdddddmdk;

  dedektifleri neden sorguladıkları belli oldu nihayet:) rust olayın tim dediği -kendi teşilatı olur fbı olur cıa olur şu olur bu olur... şeyle ilgili olduğunu düşünüyor. bunun içinde timi kışkırttı ve tim rustın üzerine gelirken rustta onları bi şekilde çözümleyecek gibi...yellow king denen şey derin devlet heralde...sonunda bi gizli tarikatlarla bağlantısı falan çıkarsada şaşmam hani. büyük balık küçük balığı yutar demişler ama avcı büyük balığı yakalamak istiyorsa bazen oltanın ucuna küçük balıkta takabilir...eğer böyle bir şey varsa tim muhtemelen rustın geçmişini falan deşmek isteyecektir...her hareketinde muhtemelen onu köşeye sıkıştıracak şeyleri cımbızla çekip almak isyetecekler. öteki dedektifi de muhtemelen ailesiyle ilgili noktlardan sıkıştırıcaklar...uzun lafın kısası izleyip görücez fazla söze hacet yok :) teşekkürler emeği geçenlere ...

 4. @zromples;

  İzlenmesi gereken dizi beyler bayanlar kaçırmayın :D

 5. @mdemirel33;

  dizi cok daha iyi bir duruma geldi simdi.

 6. @anti_tez;

  Altyazı ne zaman eklenecek acaba??

True Detective 1. sezon 5. bölüm izle,True Detective 1. sezon 5. Yeni Bölümünü Dizist Farkıyla 720p Full HD kalitede, Türkçe Altyazılı dil seçenekleriyle, Donmadan tek parça izleyebilirsiniz, Son bölümü izlemek için doğru yerdesiniz.
×
Ending Soon | Bund Mh 112 weihnachten - Kirchenfenster ** Mit Michel Nummer 3422 | UOP School of Business Course Study